Новий масштабний пошуковий проект від МАН

Дедалі частіше чуєш від друзів репліки: "От, була в Єгипті, піраміди просто вражають...", "Літав у Париж, там така Ейфелева вежа..." тощо? Переконаний, що Україні є чим похвалитися поряд із всесвітньо відомими скульптурами та барельєфами? Особисто знаєш, де треба потерти пам'ятник Дровняку Никифорові-Епіфанію, щоб успішно скласти іспит? Прагнеш розповісти, що саме твоя область особлива, бо має найоригінальнішу скульпутуру?

Тоді тобі до нас!

Запрошуємо взяти участь у новому проекті від МАН, який ставить собі на меті відродити та зберегти пам'ятники України на сторінках електронної версії видання із робочою назвою "Пам'ятка про пам'ятники".


Якщо ви вважаєте, що вашому місту чи області є чим поділитись, то сміливо долучайтесь до експерименту.

 

Для цього вам потрібно лише прогулятись вулицями рідного містечка, вдихнути запах історії та пошукати цікаві

скульпутури.

 

Ми НЕ зосереджуємо увагу на об'єктах конкретного історичного періоду - це можуть бути як давні роки, так і час незалежності. Вам надається повна свобода творчості.

 

Тому, любі друзі, беріть до рук записничок, фотоапарт (за бажанням) і починайте полювання. Але не забуть звернути увагу на вимоги редакційної колегії.

Умови та побажання

1. Заповнити анкету, яку ти знайдеш нижче. Це - своєрідне портфоліо твого "кандидата".

2. Прохання писати про свої МІСЦЕВІ скульптури, бо тільки у одесита вийде із усією гармонією описати свої вулички, а у львівянина - розповісти про особливості львівських скульптур.

3. Інтернет-матеріалам - зась! Ніхто не заперечує, щоб ти використовував якісь офіційні дані з певного сайту, але у нас на меті - створити оригінальний проект, а не збірку копій із веб-сторінок.

З повагою, координатори проекту

Для побажань та коментарів

Примечание: Обязательные к заполнению поля помечены *.